„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

IWKA naujienos


Kaip ir žadėjau iš pradžių IWKA naujienos 2018 metais ir trumpas žvilgsnis į 2019 m. Pradėkime nuo trumpos 2018 m. apžvalgos, kaip dauguma jūsų žino, pirmiausia aš fokusavausi ties savo paties tobulėjimu tam, kad mūsų nariams perduočiau autentiškas kinų kovos menų žinias. Tai, kas yra pateikiama IWKA vadinti tik kovos menu yra neteisinga, nes tai kūno, minčių ir energijos vystymas.
2018 m aš praleidau keletą mėnesių Hongkonge treniruodamas savo instruktorių komandą IWKA HK Azijos HQ  tuo pat metu pats treniravausi su Sifu Sunny So (mano Sifu Tang Yick Weng Chun taip pat mano ilgametis draugas ir partneris). Aš du kartus vykau į Taivaną treniruoti savo studentus. Per paskutinę kelionę į Taivaną aš susitikau su Prana įkūrėju Howard ir su juo praleidau kelias dienas. Vieną iš tų dienų mes praleidome kartu su Kieren Krygier, kuris per pastaruosius metus tapo mano draugu. Howard (Huai Hsiang Wang) organizuoja Prama Dynamics seminarą kovo 23-24 d. Amsterdame IWKA HQ.
Po to aš aplankiau savo Sifu Sam Tam Vankuveryje ir ten praleidau 2 savaites. Jis per paskutinius 3 metus man labai padėjo įsigilinti į Yang Tai Chi Chuan, kurį aš išmokau Šanchajuje iš savo Sifu Tian Bing Yuan ir tai buvo mano trečioji Tai Ji linija, kurią išmokau.
Šie trys Yang Tai Ji ramsčiai sudaro IWKA Taiji mokymo planą ir mes dideliais žingsniais žengiame į IWKA Taiji sistemos įgyvendinimą Amsterdame, Hong Konge, Austrijoje IWKA akademijose ir mokyklose. Wing Chun mes taip pat padarėme didelius žingsnius.
Mes pakėlėme 1700-ųjų Siu Lin Tau į aukštesnį IWKA lygį, tai man užėmė daug laiko, man padėjo mano vidiniai mokytojai.  2018 m aš taip pat buvau paskirtas Chi Sao Hong Kong Wing Chun asociacijos vadovu. Taip pat šiai metais mes leidome kelioms naujoms šalims prisijungti prie IWKA, tai be mano meistrų komandos Sifu Mauro Gibin ir Sifu Michael Rainer būtų buvę neįmanoma. Taip pat šiais metais aš gavau teisę į nuolatinę gyvenamąją vietą Hongkonge ir Australijoje. Aš pravedžiau kelis didžiulius seminarus kuriuose dalyvių skaičius buvo virš 100.
Liūdnoji 2018 m. pusė, kad aš netekau savo mylimo Sifu Cheng Kwong šalia kurio lovos paskutinius mėnesius praleidau kiekvieną dieną, ilsėkis ramybėje Sifu.
Keletas naujienų 2019 metams. Bus visiškai nauja internetinė svetainė kurioje bus keli nauji projektai apie kuriuos pranešiu netolimoj ateity .Taip pat aš planuoju pradėti nuostabų projektą pietryčių Azijoje kaip mes jau esame kalbėję. Daugiau apie tai šiek tiek vėliau.

Sifu Sergio

 

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu