„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“
Paskambinkite: +37069955614

Moterims

IWKA moterims

Wing Chun Kung fu yra kinų kovos menas, kilęs iš garsios Šaolinio šventyklos

 

Treniruočių metu jūsų kūnas neįtikėtinai keisis. Jūs sudeginsite kalorijų perteklių, išryškės raumenys pagreitės medžiagų apykaita. Jei kada nors turėjote bėdų su mityba, tai nėra jūsų kaltė. Teisingai maitinsitės, kai teisingai mankštinsitės.

Tik pradėję mokytis kung fu tapsite sveikesnės – giliau kvėpuosite, giliau miegosite ir būsite energingesnės. Sustiprės jūsų imunitetas, tapsite atsparesnės ligoms. Na, o jei visgi susirgsite, daug greičiau pasveiksite.

Programa sukurta taip, kad skatintų jūsų motyvaciją. Mes skiriame dėmesio, kad jūs išmoktumėte kiekvienoje situacijose rasti geriausią sprendimą ir esant iššūkiui taptumėte dar energingesnė. Po treniruotės jūs būsite kupina entuziazmo ir naujų žinių, kurios padės jums siekti sėkmės visose gyvenimo srityse.

Besimokydama pas mus kung fu išsiugdysite naują „aš“ pojūtį. Pradėsite labiau pasitikėti savimi ir būsite pasiruošusi siekti naujų aukštumų.

Čia jūs suprasite, kad tai, kuo jūs tikite, tiesiogiai susiję su tuo, ką jūs pasiekiate. Tikro pasitikėjimo, kurį jūs išsiugdysite, dėka, jūs geriau dirbsite, geriau bendrausite ir sugebėsite pagerinti kiekvieną gyvenimo sritį.

 

Mūsų savigynos sistema veikia dvejais lygmenimis:

Pirmasis, fizinis lygmuo:

Išmoksite efektyviai ir stipriai smūgiuoti. Ugdydami savo fiznius įgūdžius, jūs ištreniruosite savo refleksus, sustiprinsute jėgą bei išlavinsite judrumą. Mes tikimės, kad jums niekada neprireiks šių įgūdžių panaudoti, tačiau tikime, kad svarbu žinoti, kaip apginti save.

Antrasis , vidinis lygmuo:

Mūsų specialiai specialiai ištobulinta ritualinė kovų programa paruošia studentą išvengti kovos, kol ji dar neįvyko. Jūs sužinosite veiksmų apribojimo technikas, kurios leis jums įverinti kiekvieną situaciją ir išvengti galimų problemų. Išmoksite likti nuošalyje pavojingų žmonių ir vietų – tai yra pati vertingiausia savigynos forma.

Wing Chun Kun Fu moko jus pačias kontroliuoti savo gyvenimą, įveikti baimes, instinktyviai ir efektyviai apginti save be jokių ginklų.

 

Ko galite tikėtis iš Kung Fu treniruočių?

*Treniruotės grupėse, tačiau gausite daug dėmesio
*Palaipsnio įgūdžių lavėjimo labai malonioje aplinkoje.

Išmoksite savo silpnybes paversti savo stiprybėmis ir panaudoti jas kaip privalumus. Išmoksite įveikti mentalinius ir fizinius barjerus, kurie neleido jums veržtis į priekį.

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12