„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“
Paskambinkite: +37069955614

Vyrams

IWKA  vyrams integruota ir tikslinga kung fu

 

Wing Chun kung fu yra kinų kovos menas, kilęs iš garsaus kinų Šaolinio vienuolyno. Šiame vienuolyne viena treniruočių salė buvo vadinama Wing Chun Dim arba Amžinojo pavasario sale. Šio kovos meno pasekėjai buvo vadinami Wing Chun Kuen arba amžinojo pavasario kumščiu. Taip nutiko, kad šventykla buvo sudeginta, o kovos menas perduodamas paslapčia iki 1950 metų, kol jis tapo visiems prieinamas Honkonge. IWKA moko dviejų savigynos formų – fizinės ir vidinės.
1. Fizinė savigyna – išmoksite stipriai ir efektyviai smūgiuoti. Ugdydami savo fizinius įgūdžius, jūs išvystysite refleksus, sustiprinsite jėgą bei tapsite judresni. Mes tikimės, kad praktikoje jums neteks panaudoti šių įgūdžių, tačiau manome, kad labai svarbu mokėti apginti save.
2. Vidinė savigyna – mūsų specialiai ištobulinta ritualinė kovų programa išmoko studentus išvengti kovos, kol ji dar neprasidėjo. Jūs išmoksite išankstinių atribojimų technikų, kurių dėka galėsite įvertinti kiekvieną situiaciją ir išvengti galimų problemų. Pati geriausia savigyna – išmokti išvengti pavojingų žmonių ir vietų.

Wing Chun kung fu moko jus prisimti atsakomybę už savo gyvenimą bei jį valdyti, įveikti baimę, instinktyviai ir efektyviai apginti save be jokių ginklų.

Mūsų treniruočių programos dėka jūsų kūnas neįtikėtinai pasikeis. Treniruodamiesi jūs sudeginsite kalorijų perteklių, išryškinsite raumenis bei pagerinsite medžiagų apykaitą. Jei turite bėdų su mityba, tai nėra jūsų kaltė. Kai pradėsite tinkamai mankštintis, pradėsite ir tinkamai maitintis. Pavyzdžiui, mūsų wing chun kung fu programa atliekama bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Galite keisti savo gyvenimą pagal savo dienotvarkę. Mūsų kung fu pamokos suteiks jums sveikatos iškart pradėjus treniruotis. Jūs geriau kvėpuosite, giliau miegosite ir būsite energingesni. Sustiprės jūsų imunitetas, tapsite atsparesni ligoms. O jei susirgsite, jūs ženkliai greičiau pasveiksite. Ši programa sukurta taip, kad skatintų ir motyvuotų jus. Mes skiriame dėmesio, kad jūs atrastumėte geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje bei kad, esant iššūkiams būtumėte energingi. Po treniruotės jūs būsite kupini entuziazmo ir įgavę naujų žinių, o tai padės jums būti sėkmingiems kitose gyvenimo srityse. Besimokydami kung fu pas mus, jūs išsiugdysite naująjį „aš‘ pojūtį. Tapsite labiau pasitikintys savimi bei pasiruošę siekti naujų aukštumų. Čia jūs suprasite, kad tai, kuo jūs tikite, yra tiesiogiai susiję su tuo, ką jūs pasiekiate. Tikro pasitikėjimo, kurį išsiugdysite per treniruotes, dėka, jūs geriau dirbsite, geriau bendrausite ir galėsite pagerinti kiekvieną gyvenimo sritį.

Ko galite tikėtis kung fu klasėje/treniruotėje?
• Jūs treniruositės grupėje, tačiau gausite pakankamai dėmesio ir tik jums skirtų patarimų.
• Jūsų, kaip kung fu mokinio, įgūdžiai palaipsniui gerės, nes mūsų instruktoriai perteiks jums vis daugiau žinių. Nors iš pradžių tai gali atrodyti tarsi iššūkis, visa tai bus daroma atsipalaidavus, be įtampos. Iš karto, per pirmą jūsų pamoką, mes parodysime kaip pagerinti savigynos įgūdžius. Mūsų programa skirta išmokyti įgūdžius praktiškai.
• Pradėdami treniruotes mažiau dėmesio skirsime pačiam kovų menui bei jo filosofijai ir daugiau pačiam procesui – kūno judėjimui bei motoriniams įgūdžiams. Pagal šią programą mokoma to paties, ko ir visame pasaulyje. Jūs išmoksite kaip apginti save pačiu geriausiu būdu.
• Pažengusių klasėse dėmesys skiriamas kontakto refleksams. Jūs išmoksite savo silpnybes paversti stiprybėmis ir panaudoti jas kaip savo pranašumus.
• Principai ir įgūdžiai, kurių išmoksite treniruočių salėje, yra pritaikomi kasdieniame gyvenime. Jūs išmoksite gyventi sąmoningumo būsenoje, sugebėsite įžvelgti situuacijos pranašumus, ko kiti gali visai nepastebėti. Šis sugebėjimas padės jums kur kas geriau bendrauti , išreikšti savo emocijas ir empatiją kur kas geriau nei anksčiau. Taip pat jums bus lengviau įveikti dvasinius ir psichologinius iššūkius, kurie kliudo jums žengti į priekį.

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12