„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

Kovos meno treniruotės vaikams Kaune

Kovos meno treniruotės vaikams Kaune| IWKA Kung Fu mokymas

Wing Tjun, kas tai ir kam tai skirta?

Wing Tjun (Wing Chun), tai sistema, kuri padeda įgyti efektyvius ir nuoseklius savęs gynimo įgūdžius. Ši sistema padeda suvokti, kad tik MŪSŲ pačių fizinė jėga ir gebėjimai yra pagrindinė priemonė saugojant savo gyvybę, kai jai yra iškilusi potenciali grėsmė.

Kung Fu vaikams

Taigi, kodėl mano vaikas turėtų lankyti Wing Tjun Kung Fu?

Niekas nedrįs ginčytis, kad kiekvieno tėvo pareiga yra tinkamai užauginti ir sėkmingam asmeniniam gyvenimui paruošti savo atžąlą, tad jei Jūs siekiate, kad vaikui taptų lengviau mokykloje tiek mokymosi, tiek bendravimo srityse, jei siekiate, kad vaikas išvengtų patyčių ir sugebėtų tinkamai apsiginti, tam reikalinga sustiprinta vaiko koncentracija, tad Wing Tjun kovos menų mokykla su sėkminga tarptautine charakterio ir gyvenimiškų įgūdžių formavimo patirtimi gali Jums padėti.
Wing Tjun mokykla siūlo struktūrizuotą mokymo programą, kuri yra orientuota į kiekvieno vaiko individualų ugdymą. Mes siūlome ne tik lengvą ir įdomų, bet ir smagų būdą išmokti suvaldyti situaciją, kuri tam tikrais atvejais gali būti potencialiai pavojinga. Treniruočių metu vaikas mokysis kaip, naudojant gestus, balsą bei veido išraišką, apsaugoti save nepanaudojant smurto, taip pat išugdys greitą reakciją ir jautrumą, iškilus pavojui atsiras automatiniai kovos refleksai – Chi Sao (lipnios rankos), išmoks įvairių kovos menų technikų, visos įgytos žinios leis vaikui labiau pasitikėti savimi, jis taps stipriu visuomenės nariu ir drąsiai galės pastovėti už savo įsitikinimus.

Vaikų Kung Fu klasės

Daugeliui vaikų išgirdus Kung Fu prieš akis iškyla animacinio filmo ,,Kung Fu Panda‘‘ personažai ir jie iš dalies yra teisūs, nes mūsų vaikų Kung Fu klasės yra skirstomos į Kung Fu Pandas (4 – 5 metai), Kung Fu Tigrai (6 – 8 metai), Kung Fu Drakonai (9 – 11 metų).
Vaikų Kung Fu klasėse kvalifikuoti IWKA instruktoriai pasirūpins jūsų vaiko tobulėjimu ir augimu.
Dažnais atvejais vaikui treniruojantis yra skiriamas komandinis darbas, komandiniai žaidimai, kurie lemia individualaus tobulėjimo trūkumą, tad priešingai nei kitur, šioje srityje specializuojasi IWKA užtikrinant, kad Jūsų vaikas mėgausis mokymo procesu jaukioje aplinkoje, įgaunant šiuolaikiniame pasaulyje reikiamų įgūdžių.
Treniruočių metu vaikai gaus naudos iš labai sėkmingos Gyvenimo Įgūdžių programos, jie ištobulins pasitikėjimo, savikontrolės, savi disciplinos, įsipareigojimo, kuklumo, mandagumo bei kt. įgūdžius.
Pabrėžiame, kad dauguma IWKA tėvų jau po kelių treniruočių, drauge su mumis, ėmė pastebėti vaikų tobulėjimą ir elgesio pagerėjimą tiek namuose, tiek mokykloje.

STIPRŪS žodžiai sukuria STIPRIUS vaikus!

Gyvenime kiekvienas esame pagalvojęs apie žodžio galią ir ją pajautęs, tik ar sakote tai, ką galvojate, ar dažnai pagalvojate prieš sakydami? Neabejojame, kad žodis yra svarbiausias kalboje ir didžiausią įtaką turintis mūsų gyvenimui, tad kiekvieno užsiėmimo metu mes ieškome charakterį formuojančių ir pozityvių žodžių tokių kaip: koncentracija, dėmesys, savi disciplina ir pagarba. Vaikai yra drąsinami įvertinti/ apibūdinti kaip šitie žodžiai yra vartojami mokykloje, namuose, IWKA užsiėmimuose.
Siekdami auginti stiprius vaikus, mes juos mokome tinkamai pasirinkti savo gyvenimo kredo, juo vadovautis ir jį išpildyti, jį pabrėždami kiekvienos treniruotės pradžioje, o siekiant įtvirtinti tam tikras gyvenimiškas taisykles, treniruotės pabaigoje kaskart yra sakoma priesaika.

Aktyvus vaikas = sveikas, protingas vaikas!

Mokslas įrodė, kad fiziškai aktyvių vaikų smegenys yra daug budresnės ir aktyvesnės, deja šiais laikais vaikai nėra pakankamai aktyvūs, o užvaldžius išmaniosioms technologijoms, jie gyvena daug sėslesnį gyvenimo būdą nei anksčiau, o tai įtakoja didžiulį antsvorį turinčių vaikų skaičiaus didėjimą.
Vaikų Wing Tjun programą sukūrė IWKA kartu su policijos pareigūnais bei medikais. Šios išlavintos programos tikslas yra sveiki, saugūs ir savimi pasitikintys vaikai.
Tad mes – IWKA galime Jums padėti, nes mūsų treniruočių metodai ir technikos padeda susikoncentruoti, pagerina dėmesį, pusiausvyrą, lankstumą, judrumą, socialinius ir interaktyvius įgūdžius, taip vaikai tampa aktyvesni, sportiškesni! T.y. SVEIKESNI!

MŪSŲ TIKSLAS NĖRA PADARYTI VAIKUS KOVOTOJAIS ČEMPIONAIS – TIKSLAS PADARYTI JUOS ČEMPIONAIS GYVENIME!

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu