„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“
Paskambinkite: +37069955614

Sifu Sergio Wing Chun Geeks Online Interview

Sifu Sergio Wing Chun Geeks Online InterviewSifu Sergio kaip geriausiai galima apibūdinti tai ką Jūs darote? Iš šalies atrodo , kad Jūs skraidote aplink pasaulį ir renkate informaciją apie Wing Chun stilius.

Viską galima suskirstyti į dvi dalis: aš turiu savo IWKA, savo Wing Chun asociaciją, kuri yra mano tyrimų apie Wing Chun rezultatas. Tai pat mano aistra yra visur keliauti ir imti interviu iš žmonių, kurie gyvena Wing Chun. Prieš kelerius metus aš nusprendžiau  savo tyrimus pasidalinti Youtube tinklapyje. Aš norėjau, kad žmonės pasijaustų lyg keliautų kartu su manimi. Savo asociacijos dėka aš stengiuosi perduoti visas savo žinias.

Kaip Jūs pradėjote praktikuoti Wing Chun ?

Iš pradžių aš buvau Didelis Didelis Brius Lee gerbėjas ir tuo metu gyvenau Amsterdame. Aš susitikau su GM Wang Kiu, tiesioginiu Ip Man mokiniu. Netrukus po to aš gavau knygą ” Wing Chun Kuen”, kurią parašė GM Leung Ting. Perskaitęs ją aš supratau , kad turiu vykti į GM Leung Ting mokyklą ir taip atsidūriau toje asociacijoje. Aš buvau jos narys nuo 1988- ųjų iki 2001- ųjų ir buvau giliai į ją įsitraukęs, netgi buvau vyriausias instruktorius Izraelyje.

Oho, aš galvojau , kad Jūs buvote glaudžiai susijęs su Sifu Emin Boztepe?

Buvo laikotarpis , apie 1994- 1997 metus, kai aš keliaudavau visur, kur jis vesdavo se, Wing Chun seminarus. Aš gavau labai daug naudos iš jo mokymų. Per juos įgyjau savo, kaip kovotojo , mentalitetą ir jis yra puikus kovotojas. Aš esu jam daug skolingas.

Koks buvo jausmas treniruotis su tokiumi žmogumi kaip jis?

Tuo metu aš dar netuurėjau daug įgūdžių. Mano akyse, jis buvo lyg antrasis Brius Lee ir aš jį labai gerbiu. Daugybė žmonių, kurie kalba įvairias nesamonęs apie jį, aiškiai niekada nebuvo su juo susidūrę.

Ar Jūs tai pat treniravotės su GM Leung Ting ?

Taip, nuo 1997/98-ųjų metų pabaigos iki 2001- ųjų metų pabaigos, aš buvau privatus jo mokinys. Aš persikėliau į Hongkongą ir aš iš  šalies turėjau išvykti kas 3 mėnesius. Todėl dažnai plaukdavau su valtimi į Makao arba trumpam parskrisdavau atgal į Europą. Hongkonge aš gyvenau draugo namuose, priešais GM Leung Ting mokyklą, ir kiekvieną dieną turėdavau privačias pamokas.  Tuo metu Amsterdame turėjau daug turtingų mokinių iš Izraelio. Jie turėjo savo viešbučius ir daugelis jų buvo privatūs mokiniai. Man labai pasisekė, ne sbūtenbt jie ir parėmė mano gyvenimą Hongkonge. Pei keturius metus, kikevieną dieną po valandą aš privačiai treniravausi su GM Leung Ting. Po treniruočių mes eidavome Dim Sum ir kalbėdavomės apie Wing Chun.

Apie ką Jūs kalbėdavote per Dim Sum (priešpiečiai su kiniška arbata) ?

 

Palikite komentarą

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12