„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

Kung Fu ryte

KUNG FU RYTE:

Tai kur kas geriau nei jūsų rytinė kava! Nepraleiskite naujų mūsų rytinių programų – bazininių kung fu užsiėmimų ir kung fu fitneso užsiėmimų!

BAZINĖ KUNG FU KLASĖ:

Prisijunkite prie bazinės kung fu klasės ir pradėkite dieną labai gyvybingi! Treniruojamės du kartus savaitę, rytais, – antradieniais ir penktadieniais, nuo 10.00 iki 11.00.

Laukiame visų lygių besitreniruojančių!

KUNG-FU FITNESAS:

Atsibodo sporto ir sveikatingumo klubai? Nusprendėte šiais metais sulieknėti? Tad galbūt pats laikas prisijungti prie IWKA Kung Fu fitneso programos?

Aukšto intensyvumo mišri fitneso treniruotė su smagiais kovų menų judesiais bei kovų menų įgūdžių treniravimu – niekada daugiau nenorėsite vėl grįžti į sporto klubą!

Turėkite ne tik dailų, tačiau ir funkcionalų kūną: kūną stiprinsime įvairiapusiškai, kad jis būtų gražių formų, sveikas ir stiprus, kad jūs galėtumėte įveikti visus gyvenimo pateikiamus iššūkius.

Nors pratimai atliekami grupėse, jūs būsite padrąsinami, paskatinami, o jei reikės – padėsime įveikti kliūtis. Partnerystė ir bendradarbiavimas IWKA yra vienas iš dalykų, dėl kurių mūsų programos yra unikalios. Instruktoriai jus mokys, motyvuos ir vadovaus per treniruotes bei padės jums įgyti teisingus įgūdžius. Jei jūs susidomėjote šiomis programomis, skambinkite telefonu: 8 69955614

Mus rasite:

IWKA Wing Tjun Kung Fu akademija

K. Donelaičio g. 33, KAUNAS

Iki pasimatymo Kung Fu salėje!

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu