„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

Kodėl aš atidariau IWKA Tai Chi skyrių ?

Sifu Sergio IWKA Taiji
Kai kurie žmonės manęs klausia, kodėl aš atidariau IWKA Tai Chi skyrių, o ne prijungiau Tai Chi prie IWKA Wing Tjun. Taip padariau todėl, kad Tai Ji yra visai kitoks, jis teikia visai kitokią naudą ir domina kitokio tipo žmones. Be to, mokydamasis daug Wing Chun linijų bei atradęs senųjų sistemų – Fujian baltosios gervės ir Emei ištakas, aš noriu išlaikyti aiškumą, kas yra Wing Chun ir kas yra Taiči.
IWKA taiči sistemą sudaro skirtingų Wing Chun linijų formos ir koncepcijos, kurios papildo viena kitą ir taip sudaro unikalią sistemą, pavyzdžiui, jei mes mokomės Luk Dim Poon Kwan, mes užtikriname, kad tai yra labiau pažengusi Tang Yick forma, kuri pagal mano tyrinėjimus yra viena iš seniausių, unikaliausių ir veiksmingiausių Luk Dim Poon Kwan formų.
Tad mokantis skirtingų Wing Tjun linijų IWKA sistemoje nėra jokios maišaties.
IWKA mokydamiesi taiči mes pagrindinį dėmesį skiriame Huang sistemai ir senąjam Yang stiliui, kurie tobulai papildo vienas kitą, tačiau mokantis šias sistemas jos nėra sumaišomos ir pateikiami kiekvienos išskirtiniai aspektai.
Mano tikslas – kad IWKA Wing Tjun sistema ir IWKA Tai Ji sistema kiek įmanoma išsaugotų senąsias tradicines šių menų linijas ir žinias.

Sifu Sergio

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu