„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“
Paskambinkite: +37069955614

Kas yra Wing Tjun?

Wing Tjun  sistema yra efektyvus ir nuoseklus saves gynimas. Jūsų pačiu fizinę jėga ir Jūsų gebėjimai būtų   pagrininis faktorius  , kai  iškyla  grėsmės pavojus Jūsų gyvybei !

 

Jaunas arba   fiziškai silpnas yra pirmas taikinys agresoriams. Kita vertus, bet kuris žmogus be didelio fizinio pasiruošimo gali gauti   pasitikejimo   savimi ir aušktą  savigynos lygį , kuris pakels  50 procentu pasitikejimą savo galimybėmis.

Wing Tjun Kung Fu mokymasis Jus išmokys nukreipti jėgą prieš priešininką , tai yra ” pasiskolinti” “priešininko jėgą”, “puolimo jėgą”  su savo kūno judesiais nukreips  energiją  atgal į patį puolantyjį. Wing Tjun sistemaą yra viena iš keliu ginimosi sitemų, kuri parengią   Jus visom galimoms kovoms ,    naudojant kojas , kumščius, alkūnes ir kelius. Vietoje atsitraukimo, Wing Tjun Kung Fu studentas   sutrukdys agresoriaus užpuolimą ,    atimdamas galimybę toliau priešininkui pulti. Užpolėją   šitas artumas sujungtas su ginimosi elementais įvarys į bejėgią   poziciją. Pažengęs Wing Tjun studentas agresorių   prives iškart pajustį   baimę.

 

Kokia yra Ritualine Kovine Programa?

Ritualine kovine programa (RKP) susitvarko su  daug labiau prastesnio tipo kova ,kuri pasikartoja daugybę tūkstančiu kartukekvienais metais, su daugybe rimtu sužeidimu ir mirčių. Tipinis ryto kovos menų atstovas  ,šioje formos kovoje visados pasirodo geriau už nesažininga gatvės užpuolėja.

 

RKP (Ritual fithing Program) paiškinka kaip turi reguoti į užpuolimą ,  užpuolimo logika ir veiksmus, kaip gali kova pasisukti ,kokia kuno kalba, kad kova butu galima nutraukti ir be kovos.

Kita vertus yra grupė žmonių kuriuos veikia auhoholis ar narkotikais ,   tokie žmonės gali būti sustabdomi , tik didesnės jėgos ir smurto.

RKP (Ritual Fithing Program) yra visavertis atsakas į tokia grėmsę. Programa kuri buvo išbandyta ir patvirtinta eletiniu policijos dalinių ir būtent panaudojus kelius veiksmingus Wing Tjun sistemos veiksmus užpuolėja paliks be išeities ir pasimetusi.

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 40b
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12