„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

IWKA Wing Chun ir IWKA Tai Chi

IWKA Wing Chun ir IWKA Tai Chi

IWKA

Sifu Sergio Hong Kong

Kai kurie žmonės manęs klausia, kodėl aš atidariau IWKA Tai Chi skyrių, o ne prijungiau Tai Chi prie IWKA Wing Tjun. Taip padariau todėl, kad Tai Ji yra visai kitoks, jis teikia visai kitokią naudą ir domina kitokio tipo žmones. Be to, mokydamasis daug Wing Chun linijų bei atradęs senųjų sistemų – Fujian baltosios gervės ir Emei ištakas, aš noriu išlaikyti aiškumą, kas yra Wing Chun ir kas yra Taiči.
IWKA taiči sistemą sudaro skirtingų Wing Chun linijų formos ir koncepcijos, kurios papildo viena kitą ir taip sudaro unikalią sistemą, pavyzdžiui, jei mes mokomės Luk Dim Poon Kwan, mes užtikriname, kad tai yra labiau pažengusi Tang Yick forma, kuri pagal mano tyrinėjimus yra viena iš seniausių, unikaliausių ir veiksmingiausių Luk Dim Poon Kwan formų.
Tad mokantis skirtingų Wing Tjun linijų IWKA sistemoje nėra jokios maišaties.
IWKA mokydamiesi taiči mes pagrindinį dėmesį skiriame Huang sistemai ir senąjam Yang stiliui, kurie tobulai papildo vienas kitą, tačiau mokantis šias sistemas jos nėra sumaišomos ir pateikiami kiekvienos išskirtiniai aspektai.
Mano tikslas – kad IWKA Wing Tjun sistema ir IWKA Tai Ji sistema kiek įmanoma išsaugotų senąsias tradicines šių menų linijas ir žinias.

Wing Chun Tang Yick, Tai Ji

Sifu Sonny So and Sifu Sergio

Esu palaimintas galėdamas gyventi Honkonge ir draugauti su kovų menų meistrais, mylėti gyvenimą ir kung fu! Žmonėms, kurie dar nepraktikuoja kovos menų, – noriu palinkėti pabandyti šį puikų būdą puoselėti savo kūną ir protą, stiprinti energiją – visa tai pasiekiama per dvasią!

Šauni treniruotė su Sifu Sunny So – net 1,5 valandos laisvo Chi Sao ir Tui Sao. Visada smagu treniruotis su Sifu Sunny So – jis dešimtmečius praktikuoja Tang Yick, Weng Chun, Fujian Baltąją Gervę ir Chen Taiji, be to, turi puikius Okinavos karatė įgūdžius, – visa tai suteikia jam išskirtinius įgūdžius.

 


Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu