„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

IWKA organizacija

IWKA organizacija

IWKA Kung Fu mokymas

IWKA tikslas yra skleisti autentišką “IWKA Wing Tjun” sistemą visame pasaulyje, kaip ji buvo perduota kūrėjų tiesiogine linija iki šios dienos. IWKA vertiname aukštus mokymo standartus.
Mes neturime “paslapčių”, o mūsų mokymo programa yra labai struktūriškas būdas išmokti “Wing Tjun Kung Fu”.
Wing Tjun, kurį mes mokome, skiriasi nuo to, kurį moko daugelyje kitų mokyklų. Pagrindinis skirtumas yra tai, kad mes nesiremiame lokalizuota raumenų jėga. Vietoje jos mes naudojame jautrumą, kojų darbą, struktūrą, teorines žinias ir principus, kad galėtume susidoroti su stipresnių ir (arba) greitesnių žmonių atakomis.
Mes puoselėjame “minkštą” požiūrį į Wing Tjun dėl jo beveik beribių galimybių. IWKA taip pat siūlo unikalią ir sistemingą struktūrą, skirtą jūsų sausgyslėms lavinti. Stiprios sausgyslės ne tik garantuoja ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą, bet taip pat yra labai svarbios savigynai, kai reikia susidoroti su priešininko grubia / stipria raumenų jėga. Jėga prieš jėgą (t. y. tiesioginiai blokai vietoje neutralizavimo ir jėgos nukreipimo) padeda ribotai ir neveikia, kai priešininkas yra stipresnis. Tačiau “minkštas” metodas gali būti tobulinamas ir naudojamas visą gyvenimą nepriklausomai nuo dydžio, jėgos, lyties ar amžiaus.
Mūsų Wing Tjun, dėl savo “minkštos” metodikos, yra labai tiesmukas, “agresyvus” ir niokojantis taikant jį praktikoje.
Todėl mūsų devizas yra “Mažiau yra daugiau”.  IWKA steigėjas; Dai-Sifu Sergio Iadarola norėtų padėkoti DM Leung Tingui, DM Allanui Fongui, DM Cheng Kwongui, DM Tangui Chung Pakui, DM Sunny So ir Sifu Cliff Ip už jų mokymus. Be jų būtų neįmanoma išmokti ir susisteminti “IWKA Wing Tjun Kung Fu” sistemos ir jos unikalaus mokymo metodo.

Wing Tjun ( Wing Chun) Kung Fu akademija Kaune
Kung Fu mokymas
Centrinė būstinė: K. Donelaičio g. 33, Kaunas

Wing Tjun (Wing Chun) Kung Fu mokymas Kaune

Komentarai