„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

Ci Gung pamokos-paskaitos su Sifu Linu Raišiu/ Vilnius

Senosios kinijos sveikatingumo Ci Gung pamokos, kursai ir paskaitos Vilniuje su IWKA nacionalinių instruktorių Sifu Linu Raišiu (3Tg).
Ci Gung ( Či) kursai, pamokos ir  paskaitos Vilniuje vyksta kiekviena mėnesį.
Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 69955614
Adresas: Bazilijonų g. 8, Vilnius

Ramus sėdėjimas ( meditacija)
Kaip žinoma, civilizacija mums padovanojo ne tik televizorių ir automobilį, tačiau ir nejudrumą bei stresus: kūnas negauna pakankamai krūvio, o psichika yra perkraunama. Norėdami įveikti pirmąją bėdą, europiečiai sugalvojo fizinę kultūrą ir sportą (varžymąsi su kitais – tai patrauklu, prestižas, kelia savivertę, tačiau nesuteikia sveikatos ir neugdo dvasios).
Stresams įveikti europiečių kultūra nieko rimto taip ir nepasiūlė, tad čia labai tinka rytietiški metodai, kuriuose psichoreguliacija – sena ir giliai išvystyta tradicija.

Kinų mokytojų pasakymu, kiekvienas gimęs žmogus jau turi tam tikrą gyvybės energijos potencialą. Kasdieniniai stresai, nesveikas gyvenimo būdas, sužalojimai labai sumažina gyvybės energijos atsargas.
Teisingai valdyti Či galima: teisinga kūno laikysena, dinaminiais pratimais, kvėpavimo pratimais, meditacija, minties galia.
Senieji Šaolinio vienuolių pratimai stipriną gyvybingumą ir kūribiškumą. Jie gerina sveikatą, todėl gali būti atliekami iki giliausios senatvės.

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu