„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

2015 m. Sifu Sergio

Sifu Sergio

2015 metais devynis kartus buvau Taivane – treniravausi ir gilinausi į kovų menus, tą patį dariau ir Kinijoje, šalyje, kurioje kilo kung fu. Taip pat du kartus vykau į Naująją Zelandiją, kurioje treniravausi su vienu iš savo Huang Taiji sifu Wee Kee Jin. Iš viso daugiau kaip 7 mėnesius gilinausi į menus. Per tą laiką aš susitikau su pačiais geriausiais meistrais, kokius tik galėjau rasti Taivane ir Kinijoje, su jais aš praktikavau Hsing Yi, Ba Gua, Yi Chuan, Baiji, Fujian White Crane, Wu ir Yang stiliaus Tai Chi ( Taiči, Tai Ji) ir kitas.
Taip, tai buvo metai, kai pasirodė pirmoji mano knyga “The Six Core Elements the SLT and History of Wing Chun” (“Šeši pagrindiniai elementai/SLT ir Wing Chun’o istorija (viena atšaka, kuri išsiskaidė į Siu Nim Tau, Chum Kiu ir Biu Tze 1800 metais, kuri buvo atliekama bei mokoma pagal Kuen Kuit, jam perduota Yik Kam, – kovos menas, kuris kartu su prieš tai išvardintais kovų menais ir mokomas kartu su šešiais pagrindinias sudaro galimybes suformuoti ženkliai geresnį wing chun’o išmokimą, kuris buvo prarastas per santykinai trumpą laikotarpį.
sergiooo
2015 man dar svarbūs tuo, kad buvau San Franciske, kuriame praleidau savaitę gilindamasis į kovų menų detales su sifu Hendrik Santo, taip pat tai buvo metai, kai gavau iš vieno savo taiči sifu sertifkatą, kad įsisavinau Yang Shao Hou beginklės kovos mokymą, perduotą Tian Zhaolin, kurį buvo įsivaikinęs Yang Chien Hou. Žinoma, tobulėjimas ir įgūdžių lavinimas niekada nesibaigia, o sertifikatas tėra popieriaus lapas, nors gauti jį yra smagu, o šios įsimintinos, vienos 2015 liepos dienos, nuotraukas netrukus publikuosiu IWKA Taiji (taiči) puslapyje.
Kaip ir praeitais metais minėjau, šiems metams esu numatęs 3 keliones, skirtas IWKA wing tjun ir IWKA taiji sistemų suderinimui ir patikrinimui Azijoje.
Viena iš šauniausių mokymų dalių, yra ypatingai populiariosios 3 IWKA stovyklos, ypač Italijoje, kurioje buvo apie 150 žmonių.

Tuo pačiu noriu padėkoti įvairiose pasaulio šalyse wing chun meną puoselėjantiems savo instruktoriams, kurie tiki manimi ir mano darbu, kurie padeda man skleisti kinų kultūros lobius viso pasaulio žmonėms.

Kartu padarykime, kad 2016 metai būtų patys geriausi, nes daugumai žmonių, nei bet kada anksčiau, reikia dvasios, kūno stiprybės bei energijos išteklių ir realių įgūdžių, kurie apsaugotų juos nuo galimų grėsmių šiais neramiais laikais.

Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu