„IWKA. Kūno, proto ir energijos įvaldymas“

Is Ip Man Wing Chun really a Pure Lineage?

Sveiki atvykę į šį labai svarbų video.
Aš gaunu daug žinučių į emailą, facebook‘ą, youtube, sakančių: „Sifu Sergio, tai ką darai, yra puiku, tačiau ar tai nėra visų Wing Chun mokyklų painiojimas, ar ne geriau likti su viena gryna Wing Chun mokykla, pavyzdžiui, Ip Mano?“. Atsiprašau.
https://www.youtube.com/watch?v=yu3f4-GEoSQ
Gryna Wing Chun mokykla? Ip Mano mokykla? Jei yra viena negryna mokykla, tai ir yra Ip Mano mokykla. Leiskite man paaiškinti. Ip Manas pradėjo mokytis pas Sifu Chan Wha Sun , būdamas devynerių metų. Chan Wha Sun mirė, kai Ip Manui buvo 11 metų. Jis tęsė savo mokymąsi iš savo Sigung Chan Wha Sun ir jo sūnaus, šiek tiek vėliau Ip Manas susitiko bei pradėjo mokytis pas Yuen Kai San. Manoma, kad jis pasikeitė žiniomis, kas yra tikėtina, tačiau pagal mano tyrimus Ip Manas daug ko išmoko iš Yuen Kai San. Šiek tiek vėliau, 1915 m., Ip Manas aplankė Hong Kongą su dviem savo studentais – Lok Yiu (Lok Yu) ir jo pirmuoju studentu Leung Seung bei pradėjo bendrauti su mokytojais kaip Chu Chung Man ir Tang Yick. Iš ten gautas žinias Ip Manas įtraukė į savo sistemą. Taigi tai tikrai nėra gryna, netgi jei grįšime į praeitį, yra dvi Wing Chun linjos, kurios susieina: pirmoji juda link Fatsan, čia aukštai galite matyti mano video, kur aš aiškinu apie šią treniravimosi vietą Junvon, kur, jei neklystu, visi didmeistriai kartu sueidavo ir treniruodavosi iš dviejų pagrindinių linijų – Amžinojo Pavasario linijos ir Nuostabaus Besimeldžiančio Pavasario linijos. Ir štai ką Ip Manas padarė – jis mokėsi iš abiejų linijų ir skirtingu laiku savo gyvenime jis mokė skirtingų dalykų skirtingus žmones. Štai kodėl visi Ip Mano studentai, ypač iš praeities, ginčijosi dėl to, kuriam iš jų Ip Manas papasakojo originaliają sistemą. Pavyzdžiui, Ip Manas Fatsan mokė 67 judesių manekeno formą, vėliau Hong Konge mokė 148 judesių manekeno formą ir šiek tiek vėliau mokė 108 judesių manekeno formą, Gyvenimo pabaigoje Ip Manas pakeitė į 160 judesių manekeno formą. Taigi, žmonės ginčijasi, sakydami jog jis vienintelis teisus. Jie visi galvoja, kad Ip Manas mokė skirtingus žmonės skirtingų sekcijų per savo gyvenimą. Štai kodėl, kai pasižiūri į Ip Mano studentų dabartines linijas, tokias kaip Wong Shun Leung, rodančias manekeno formą ar Čiondžionli, jie atrodo šiek tiek skirtingai. Tai nelogiška. Taigi tas pats jei pasižiūrėsime į Look Dim Boon Kwun (ilga lazda), kai aš nuvykau pas Fatsaną ir nuėjau pas Ip Mano mokytojus, jų stiliuje man nepavyko rasti jokio Look Dim Boon Kwun (ilgos lazdos). Nuvykau šiek tiek toliau į Gu Lo kaimą ir net ten jie nemokina jokio Look Dim Boon Kwun, tai iš kur jie tai gavo? Yra tik dvi galimybės – siungtan linija, kuri moko Look Dim Boon Kwun ir amžinojo pavasario linija. Kai pasižiūri video įrašą, kur Ip Manas atlieka ilgos lazdos formą, tai pat Si Jo Leung Ting moko tos pačios ilgos lazdos formos kaip Ip Manas.Tačiau aš mačiau ilgos lazdos formą prieš 10 metų, jei pamatysite kaip Ip Manas atlieka ilgos lazdos forma Look Dim Boon Kwun , tai bus labai aišku. Kad, ši forma yra iš Tang Yick Wing Chun mokyklos. Ip Manas tikriausiai paėmė vėlesnio Look Dim Boon Kwun versijos mokymą iš tenai. Nes tai yra 18 dalių forma ir pirmosios 18 dalių labai panašios į tai ką mokė Ip Manas. Taigi šitie faktai reikalauja atlikti tyrimą , nereikėtu būti užstrigusiam dėžėje.
Manoji filosofija bei patarimai kuriuos duodu daugumai žmonių kurie yra arti manęs iškišk galvą iš dėžės, kam riboti save jei Ip Manas čia , kodėl nepasižiūrėjus iš kur jis gavo savo žinias ir tada būk sumanus apie tai , nes tai ne tai , kad Ip Manas mokė Look Dim Boon Kwun, kuris yra labai trumpas jis yra toks , nes jis išmetė kitas sekcijas, nes jis specializavo arba darė forma geresne ? Ne . Su paprastino? Ne . Tiesiog, jis neturėjo prieigos prie pilnos formos tuo laiku ir jei žinotum ką nors apie kinų kultūrą ypač Wing Chun mokyklu linijas senesniais laikais tu suprastum priežastis. Dabar daug geriau ieškoti iš kur Ip Manas gavo savo informacija , taigi jis ja gavo iš Yuen Kai San iš Chan Wha Sun žmonių šiek tiek Daivagva, kodėl nepatirinėjus šių linijų, kad gauti didesnį paveikslėlį ? Galbūt , net patobulintu savo Wing Chun gali eiti , net toliau atgal laiku ir ten yra labai daug idomių dalykų ,beribių žinių. Pabuskite žmonės prašau pabuskite , tai yra tiesa – Gandis yra pasakęs , net būnant mažumoje vienetu tiesa išlieka tiesa ir aš manau laikas tiesai išslysti , kad visi Wing Chun žmonės susivienytų šiek tiek ir pradėtu mąstyti bei treniruotis kartu dėl kovos meno , kad realiai tobulėti ir išlaikyti gyva labai svarbia kinų kultūros dalį .
Ačiū.
Komentarai
Sekite mus facebooke :

Mes Facebooke:

Mus rasite:

Vilniuje:
Švitrigailos g. 11K
Kaune:
K. Donelaičio g. 33
Panevėžyje:
Beržų g. 44
Taline:
Tuulemaa 12

Meniu